Drnovické asfalt

 
 

Drnovické Asfalt 2017


Blíží se “jubilejní” pátý ročník festivau Drnovické Asfalt. Kapely jsou vybrány, pivo se vaří, plakáty se tisknou a realizační team se chystá na věšení bannerů. Tak snad nezůstanete pozadu a přijdete se mrknout.
Drnovické Asfalt 2016


Tak už i Drnovické Asfalt 2016 je za námi. Společně jsme si užili vystoupení všech kapel v čele s brněnskou metalovou stálicí TITANIC. Kluci z TITANIC taky pokřtili nové CD Punk Jaxvyňa kapely Punkevní Jesvyně. Všechny kapely předvedly super vystoupení a vy, naši fanoušci, jste byli skvělí. Tak zase za rock.
Drnovické Asfalt 2015


Drnovické Asfalt 2015 zdárně proběhl. Velké poděkování všem vystupujícím kapelám a fanouškům. Vytvořili jste pro všechny kapely výbornou atmosféru. Bez Vás by to nešlo. Díky taky celému realizačnímu teamu.

Mrkni se do historie na předešlé ročníky, nebo rovnou na rock 2015.

Záznam z Asfaltu můžeš najít na livestream.com/live2net/drnovicke-asfalt-2015

Drnovické Asfalt 2016 se začal přibližovat. Tak ahoj v roce 2016.
Drnovické Asfalt 2014


Drnovické Asfalt 2014 je za námi. Děkujeme všem účastníkům za perfektní vystoupení a všem fanouškům, kteří se zúčastnili a vytvořili perfektní kotel. Krásně se nám hrálo. DÍKY !!!

Mrkněte se do Historie, jsou tam nějaký fotky a teď už i videa.

Už se těšíme na příští ročník. Přijďte se mrknout.
Drnovické Asfalt 2013


Drnovické Asfalt 2013 proběhl. Děkujieme vystupujícím kapelám i návštěvníkům. Info, pár fotek a nějaká videa naleznete zde.


Máme DVD z festivalu Drnovické Asfalt 2013. Na DVD je záznam všech vystupujících na festivalu. Jestli o toto DVD máte zájem, kontaktujte nás na adrese punkevnijesvyne@gmail.com. Cena DVD je 50 Kč.

 

Jednodenní festival začínajících rockových kapel

Asfalt občas i teče, přesto ho nedoporučujeme zkoušet vypít. Radši si ho přijďte poslechnout. Ale letos můžete vypít ASFALT BEER DŽBÁN, kterej jsme pro Vás připravili.

Punkevní jesvyně